Nasze sukcesy

Wyniki egzaminów plasują nas zawsze w gronie najlepszych szkół w Tójmieście. W 2014 roku uzyskaliśmy najwyższe wyniki w województwie z języka polskiego, historii i przedmiotów ścisłych.

 

Nasze sukcesy 2021/2022

Maya Algenaidi – laureatka XVII Megaolimpiady z Języka Angielskiego, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Mat – Geo

Jan Broniewski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Mat – Geo

Helena Chyła – laureatka VIII Wojewódzkiego Konkursu Poezji i Poezji Śpiewanej, laureatka IX Wojewódzkiego Konkursu Rytm i Melodia Damno

Adam Ciszkiewicz – laureat XVII Megaolimpiady Wiedzy z Geografii, finalista Konkursu Matematyczno – Informatycznego InstaLogik 

Antoni Darski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów, laureat XVII Megaolimpiady Wiedzy z Języka Angielskiego

Aleksander Heldt – finalista Wojewódzkiego Konkursu Mat – Geo

Dominik Jucewicz – finalista Konkursu Matematyczno – Informatycznego InstaLogik 

Zofia Krupa – I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Masz talent 

Dąbrówka Kucharz – wyróżnienie w Wielkim Maratonie Czytelniczym

Michalina Kucharz –  wyróżnienie w Wielkim Maratonie Czytelniczym

Pola Kwiecińska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Jestem lingwistą 

Piotr Lewandowski – finalista Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Zuzanna Małys – laureatka XVII Megaolimpiady z Historii

Liliana Mazur – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Anioły – muśnięcie skrzydeł, finalistka XII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Historia Regionalna. II Wojna Światowa na Pomorzu Gdańskim 

Estella Michalczyk – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Poznajmy las 

Zofia Mierzewska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Poznajmy las 

Adam Mysior – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Biblijnym (plastycznym)

Nadia Rak – laureatka VII Gdańskiego Konkursu Plastycznego Owoce i warzywa – jem to, co zdrowe

Adam Stankiewicz –  finalista XII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Historia Regionalna. II Wojna Światowa na Pomorzu Gdańskim 

Noemi Urbańska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Fizyki

 

Nasze sukcesy 2020/2021

Paweł Czermański – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

Stefan Frąckowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

Szymon Grabowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki, finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

Julia Łopacińska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

Liliana Mazur – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Noemi Urbańska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

 

Nasze sukcesy 2019/2020

Jakub Kowalski – finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

Agnieszka Pacek – laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Natalian Pacuła – finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Biologii, finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego

 

Nasze sukcesy 2018/2019
Gimnazjum

Julia Blecher – finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Ania Dziurdzińska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

Kajetan Grabowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Martyna Kapitańska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego, finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Basia Laska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Adam Pacek – laureat Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki oraz Wojewódzkiego Konkursu z  Matematyki, finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

Mateusz Skwarski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

 

Szkoła Podstawowa

Martyna Ciszkiewicz – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Karol Gajewski – finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego, finalista Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

Tara Gustin-Naryniecki – finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

Agnieszka Pacek – finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

Dominik Urbański – finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego