Razem dla WAS

20 września 2024

To, że nasza społeczność jest niesamowita, wiemy od zawsze. Teraz jednak wiedzą o tym także wszyscy, którzy oglądają TVP 3.

Okazało się, że dzisiaj tak blisko naszej szkoły Telewizja Polska przygotowuje transport darów dla powodzian w ramach akcji „Razem dla WAS”. Długo nie myśląc, spakowaliśmy w kartony wszystkie dary, które przynieśliście do naszej szkoły przez cały tydzień i przetransportowaliśmy je do siedziby TVP. Paczek było bardzo dużo, za co serdecznie dziękujemy.

Podziękowania należą się także rodzicom Igora z klasy 2. Pani Joasia zawitała rano do szkoły zaopatrzona w kartony potrzebne do pakowania, natomiast pan Michał przetransportował do siedziby telewizji wszystko to, co przygotowaliśmy. Jak się okazało na miejscu, został bohaterem Panoramy.

Od poniedziałku w naszej szkole na parterze pojawi się puszka, do której będziemy zbierać środki finansowe na pomoc celową dla konkretnej szkoły lub przedszkola, które znajduje się na zalanych terenach. Potrzeby są bardzo duże, pragniemy więc zebrać pieniądze i przygotować paczki dla uczniów, którzy za jakiś czas będą wracać do swoich przedszkoli lub szkół.