Wiosna, wiosna, wiosna…

W tym roku wydaje się, że bardzo długo kazała na siebie czekać. Nawet 21 marca zaglądaliśmy pod każdy krzak, czy kamień szukając, gdzie jest. Pełni energii nie patrząc na to, że w pogodzie zapowiadali deszcz, udaliśmy się na szkolne boisko, by ją przywitać. Były tańce, perkusja ciała i ćwiczenia oddechowe. Nasze wejście do szkoły zostało wiosennie ozdobione, a w bibliotece pani Gosia przygotowała książki dedykowane rozbudzeniu wiosennej lekkości w sercach, dbaniu o dobrostan psychiczny, regulację emocji i poczuciu własnej wartości. W szkole zawisły plakaty na oknach i drzwiach do sal lekcyjnych, które rozbudziły naszą wiosenną energię. Oprócz tego uczniowie, którzy mieli ochotę, mogli skorzystać z wiosennej sesji zdjęciowej. Było uroczo i tulipanowo. Na pierwszym piętrze stanęła skrzynka pocztowa, w której znalazła się niesamowita ilość przygotowanych przez dzieci pocztówek z dobrymi myślami skierowanymi do innych uczniów. Ta forma przekazania dobrego słowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Niestety chwilę po tym, jak wróciliśmy z boiska do szkoły, zaczął padać deszcz. Uznaliśmy jednak, że Zima żegna się z nami rzewnymi łzami.