W dniach 15-22 maja klasa 8 uczestniczyła w projekcie Erasmus+ w Grecji, na przepięknej Kefalonii 🩵Zwiedziliśmy również Ateny, w tym muzeum Archeologiczne oraz Akropol 🇬🇷
Był to niezwykle owocny czas pełen nowych doświadczeń – poznawaliśmy lokalne tradycje i smaki, odwiedziliśmy różnorodne muzea, jaskinie oraz podziwialiśmy zapierające dech w piersiach widoki, m.in. słynną plażę Myrtos.
To był tydzień pełen integracji, budowania relacji, zdobywania nowej wiedzy i niezapomnianych wspomnień ❤️