„Kevin sam w domu” – zwiastun

Przedstawiamy Państwu z dumą efekt pracy nad projektem Kevin sam w domu!

Coroczny Projekt Opłatkowy wymaga zaangażowania wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców – efekt tej pracy podziwiamy na scenie. Każdy wkłada swoją pracę, by powstało tak wielkie przedsięwzięcie całej szkolnej społeczności.

W tym roku praca trwała kilka miesięcy. Jak zawsze mogliśmy liczyć na rodziców, którzy przygotowali piękne stroje swoim dzieciom, a rodzice klasy szóstej stworzyli  scenografię do przedstawienia. Wychowawcy z zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie swoich klas, wybór muzyki i w próby układów choreograficznych do koncertu.

W ramach projektu, we współpracy ze szkołą Polską w Wilnie, powstała kolejna  książka kucharska. Autorami są dzieci klasy czwartej, a koordynatorkami  wychowawczynie pani Bogumiła Kamut oraz pani Agnieszka Paradowska – Suska. W lutym redakcja naszej gazetki szkolnej pod okiem pani Ewy Niechwiedowicz wyda specjalny numer poświęcony temu wydarzeniu.

Marzeniem naszym był występ na scenie… sytuacja pandemiczna niestety nam to uniemożliwiła. Powstał jednak wyjątkowy film, nagrany w Ratuszu Oliwskim przez zespół profesjonalnych kamerzystów, nagłośnieniowców i oświetleniowców.  Chcieliśmy  chociaż w części oddać to, co mogło stać się naszym udziałem na scenie, przy pełnej publiczności – mamy nadzieję, że  widzom się spodoba!

https://www.youtube.com/watch?v=N8Q3SgGm3i8