Wielki Maraton Czytelniczy

1 września 2023

Szanowni Państwo,
już 4 września rozpoczniemy trzynastą edycję Wielkiego Maratonu Czytelniczego „W lustrze książki”.

Miło nam poinformować, że Patronaty Honorowe nad konkursem sprawują Pomorski Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Gdańska. Oczekujemy jeszcze na decyzję Marszałka Województwa Pomorskiego.

Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z treścią regulaminu, gdyż nastąpiły w nim istotne zmiany.

Uwaga! Zgłoszenia szkół będą przyjmowane od 4 września na adresy:

spotkacienowychprzyjaciol@wbpg.org.pl (klasy II-III);

maratonczytelniczy4-6@zss1.edu.gdansk.pl (IV-VI);

WMCwlustrzeksiazki@polanki11.edu.pl (VII-VIII);

WMCnaliterackimszlaku@polanki11.edu.pl (szkoły ponadpodstawowe)

Jeśli jedna osoba pełni funkcję Szkolnego Opiekuna WMC na różnych poziomach, prosimy o zaznaczenie tego w mailowej informacji zgłoszeniowej.

Przykład:
Temat wiadomości: Szkoła Podstawowa nr XX w XXXXX
Treść wiadomości: Zgłaszam Szkołę Podstawową nr XX w XXXXX (numer, miejscowość)
Opiekun grupy: imię i nazwisko + adres mailowy, który będzie w aplikacji
Grupy: np. Spotkacie nowych przyjaciół, Czytanie rozwija, W lustrze książki (jedna, dwie lub trzy).
Jeśli dana osoba pełni funkcję Szkolnego Opiekuna WMC na jednym poziomie, to zgłoszenie kieruje do właściwego Koordynatora Ogólnopolskiego.

Załączniki:

1. Regulamin Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2023/2024 REGULAMIN_WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO 23-24 (2) (1)
  2. Instrukcja obsługi aplikacji WMC_instrukcja_opiekun-2
  3. Zgoda na przetwarzanie danych ZGODA na przetwarzanie danych WMC 2023-2024 (1)