PRZED KONCERTEM OPŁATKOWYM – PODZIĘKOWANIA I NAGRODY DLA NAUCZYCIELI

24 grudnia 2023

12 grudnia 2023 w Teatrze Szekspirowskim nasza szkolna społeczność spotkała się na Koncercie Opłatkowym.

 

Na początku ze sceny zwróciła się do wszystkich Pani Barbara Montwiłł, Prezes Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego- naszego organu prowadzącego. W składanych życzeniach podkreśliła szczególnie jak ważna jest rola każdego z nas w budowaniu wspaniałego szkolnego środowiska na Polankach. Następnie na scenie pojawili się pozostali członkowie Zarządu- Pani Jolanta Onoszko, Pani Agnieszka Szczerba i Pan Michał Kaszczuk aby po chwili w podniosłej i wzruszającej atmosferze wręczyć nauczycielom Nagrody Zarządu.

 

W tym roku nagrodzeni zostali: Pani Marzena Bielewicz, Pani Justyna Sławińska, Pani Mariola Stosik, Pani Ewa Niechwiedowicz, Pani Patrycja Lewańczyk, Pani Marta Kępowicz oraz Pan Marek Tarasiuk. Specjalne podziękowanie otrzymała także Pani Hanna Sempka, która od 25 lat jest dyrektorem naszej szkoły. Wkrótce przedstawimy na naszej stronie sylwetki nagrodzonych w tym i w ubiegłych latach.

 

Gratulujemy i dziękujemy!