️Wycieczka Koła Rowerowego klas V–VIII️

18 maja 2026

Nasza ostatnia w tym roku szkolnym wyprawa rowerowa okazała się prawdziwym wyzwaniem.
Trasa prowadziła z Oliwy, aż na Wyspę Sobieszewską, a jednym z punktów naszej podróży była wizyta w Rezerwacie Przyrody Ptasi Raj.
Po drodze mogliśmy podziwiać piękne widoki Starego Miasta oraz malownicze krajobrazy, które sprawiały, że jazda była wyjątkowo przyjemna.
Słoneczna aura sprzyjała dobrym nastrojom i dodawała energii na każdym kilometrze.
Ekipa rowerowa doskonale poradziła sobie z wymagającą trasą, wykazując się wytrwałością i świetną kondycją.
Jesteśmy z Was bardzo dumni.

To była nasza ostatnia wyprawa rowerowa w tym roku szkolnym.Do zobaczenia we wrześniu