Zajęcia dodatkowe

 

WtorekŚrodaCzwartekPiątek
13:45 - 14:45

chór
kl. 0 - III
14:30 - 15:30

koło informatyczne
kl. III
13:30 - 14:30

gry planszowe
kl. I - III
13:30 - 14:30

survival
kl. 0 - III
13:30 - 14:00

koło plastyczne
kl. 0
14:30 - 15:30

czytanki z Polanki
kl. I - III
14:00 - 16:00

koło kulinarne
kl. I - III
13:00 - 14:00

glina
kl. 0 - II
14:00 - 14:45

koło plastyczne
kl. I
14:45 - 15:30

młody przyrodnik
kl. 0 - I
14:45 - 15:30

młody przyrodnik
kl. II - III
14:00 - 15:00

glina
kl. III- IV
14:45 - 15:30

koło plastyczne
kl. II - III
15:30 - 16:30

talenty informatyczne
kl. IV - VI
13:50 - 14:35

talenty matematyczne
kl. V
14:00 - 14:30

szachy
kl. 0 - I
14:30 - 15:30

koło informatyczne

15:30 - 17:00

koło fotograficzne
kl. IV - VI
14:30 - 15:30

szachy
kl. II - IV
14:15 - 15:15

taniec
kl. 0 - III
15:45 - 16:30

piłka nożna
kl. IV - VI
13:50 - 14:35

talenty matematyczne
kl. IV
14:35 - 15:15

talenty matematyczne
kl. VI
15:00 - 15:45

talenty polonistyczne
kl. IV - VI
15:00 - 15:45

zespół wokalny
kl. IV - VI
15:30 - 16:00

konsultacje plastyczne
kl. IV - VI

Opisy zajęć dodatkowych:

Język francuski

Więcej >

Dyskusyjny Klub Filmowy

Więcej >

Czytanki z Polanki

Więcej >

Koło astronomiczne

Więcej >

Talenty językowe – język angielski

Więcej >

Piłka nożna

Więcej >

Survival

Więcej >

Koło fotograficzne

Więcej >

Robótki ręczne

Więcej >

Koło informatyczne

Więcej >

Talenty informatyczne

Więcej >

Talenty chemiczne

Więcej >

Talenty historyczne

Więcej >

Talenty przyrodnicze

Więcej >

Młody Odkrywca

Więcej >

Robotyka

Więcej >

Karate

Więcej >

Szachy

Więcej >

Koło ceramiczne

Więcej >

Talenty fizyczne

Więcej >

Koło plastyczne

Więcej >

Konsultacje plastyczne

Więcej >

Talenty polonistyczne

Więcej >

Talenty geograficzne

Więcej >

Chór

Więcej >

Zespół wokalny

Więcej >

Gry planszowe

Więcej >

Talenty biologiczne

Więcej >

Talenty językowe – język niemiecki

Więcej >

Koło kulinarne

Więcej >

Taniec

Więcej >

Talenty matematyczne

Więcej >