Bombki Fundacji Małych Stópek

28 listopada 2019

W związku z tym, że w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia pragniemy skupić się na temacie DOBROCI oraz MIŁOŚCI DO BLIŹNIEGO I RODZINY przed naszą szkołą (pod daszkiem) pojawiła się piękna, żywa choinka. W najbliższych dniach zabłyśnie ona światełkami. Podczas spotkań z rodzicami wychowawcy rozdadzą bombki. Zaś ludzie o dobrych sercach (uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły) wspierają akcję poprzez przygotowanie paczki z artykułami chemicznymi (szczegółowa informacja znajduje się na bombce). W momencie przyniesienia paczki do szkoły dziecko podpisuje bombkę i wiesza ją na choince. Podczas trwania akcji Wolontariusze z naszej szkoły będą dbać o drzewko. Po zakończeniu zbiórki, 19 grudnia 2019 roku, przygotowane paczki zostaną przekazane do DOMU SAMOTNEJ MATKI w naszej okolicy.

 

Niech nasza choinka wypełni się wieloma bombkami.

 

Z góry dziękuję za przyłączenie się do akcji i życzę, aby w tym przedświątecznym okresie znaleźli Państwo czas dla swoich bliskich i odkryli wszystko to, co jest naprawdę najważniejsze.
Z gorącymi pozdrowieniami Agnieszka Paradowska – Suska